czwartek, 11 listopada 2010

Darmowe szkolenia on-line

Chciałbyś poszerzać swoją wiedzę i inwestować z głową? Interesuje cię tematyka finansowa? Nie masz czasu ani pieniędzy na szkolenia? Nudzą cię przydługie wykłady? Pora by sięgnąć po e-learning!


Szkolenia on-line potrafią rozwiązać wszystkie powyższe problemy. Nie musisz wstawać z fotela ani odstawiać filiżanki z kawą. Uczysz się wtedy, kiedy chcesz. W każdej chwili możesz zapisać swoje postępy i wrócić do nauki później. Sam wybierasz tematy, które cię interesują. Naukę wspomagają ilustracje, interaktywne plansze, ćwiczenia i materiały multimedialne. A to wszystko - bezpłatnie!


Kurs NBPortal. Ekran jednej z lekcji. 


Zerknij na NBPortal.pl, serwis tworzony przez Narodowy Bank Polski. Pod zakładką E-learning znajdziesz kilkanaście internetowych kursów, które wprowadzą cię w tajniki świata finansów. Poziom kursów jest bardzo zróżnicowany - od materiałów adresowanych dla początkujących (Ekonomia wokół nas, Świat finansów), przez kursy trudniejsze i kompleksowe, przydatne w pewnym stopniu dla każdego (Historia myśli ekonomicznej, Grosz do grosza, czyli jak inwestować) aż po obszerne szkolenia dla wymagających (Mikroekonomia, Makroekonomia, Analiza finansowa firmy, Papiery wartościowe oraz systemy ich rozliczania i rozrachunku).


Wzór certyfikatu ukończenia kursu.


Do korzystania z serwisu wystarcza przeglądarka z obsługą Javy i kilka minut poświęconych na rejestrację. Dzięki rejestracji, serwis przechowa twoje postępy w nauce oraz wyniki testów. Warto też uzupełnić dane adresowe - dzięki nim NBP będzie mógł wysłać do ciebie efektowny certyfikat każdego z ukończonych szkoleń. Ten miły, materialny dodatek do w pełni wirtualnych lekcji potrafi być całkiem skutecznym czynnikiem motywującym. I pięknie ozdobi ścianę jaskini każdego inwestora ;)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza